"Краще гір можуть бути лише гори"…

Весна ... Сонечко ... Все навколо оживає і радує!!! Ай да краса, панове?! Давайте на кілька днів залишимо суєту міст, потоки машин і поїдемо в Карпати, де душу радує краса карпатських гір і лісів, де прозоре повітря і дзюрчання річок, безкрайні полонини, співають птахи та в ночі яскраво сяють зірки ... Гостинно відчиняє нам свої обійми симпатичне містечко з давньою історією - Долина. Місто відоме з 979 року своїми сольовими джерелами, які за відомостями, що збереглися в історичних матеріалах, пророкували Долині «сольову» славу на весь світ. Саме тут виник Вознесенський монастир часів Володимира Мономаха, де вже в ті часи писавсь долінчанський літопис. У 19-му столітті залізниця зв'язала Долину зі Львовом, а в 20-му столітті Карпати подарували місту новий презент - було відкрито | найбільше в Україні родовище нафти. Чорне золото нафти замінило біле золото солі! Гори, повітря, краса і тиша - ось ті якості, які не залишать Вас байдужими і повернуть додому відпочившими, повними сил і натхнення!


Запрошуємо дорослих та дітей до участі в оздоровчому проекті «ДОЛИНА» 27.04.18 - 02.05.18

27.04 Виїзд з Києва на автобусі ввечері.

28.04 Приїзд у Івано-Франківськ. Сніданок в ресторані міста. Екскурсія Івано-Франківськом. Ви побачите знаменитий Майдан Шептицького, пам'ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, Площа ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали, пам'ятник 2000-літтю Різдва Христового. Вашому погляду відкриється чудовий художній музей, синагога, кафедральний собор, міська ратуша. Виїзд в Долину. Обід. Розміщення. Після обіду запрошуємо Вас на заняття з особистісного розвитку: Майстер-клас (для дітей) «Я - найцінніша частина Всесвіту» - дає розуміння своєї цінності і унікальності, формує довіру до світу. Майстер-клас (для дорослих) «Гармонія життя» - дає можливість зрозуміти, що для вас дійсно важливо, зміни в якій області спричинять кардинальні поліпшення вашого життя. Вільний час. Прогулянка на свіжому повітрі. Вечеря з розважальною програмою: вечір знайомств і дискотека.

29.04 Сніданок. Екскурсія на Вишковський перевал з відвідуванням джерел мінеральної води: Вогняна вода, Дівочі сльози, Тухлі яйця. Відвідування форелевого господарства в Ільменському лісництві. Екскурсія в знаменитій, надзвичайно цікавий і колоритний еко-музей «Спадщина», де крім історії розвитку регіону представлені різні експонати, яких не зустрінеш в інших музеях. Обід в готелі. Вільний час. Після обіду запрошуємо Вас на заняття з особистісного розвитку: Майстер-клас (для дітей) «Живі малюнки» - спрямований на розвиток внутрішнього ресурсу і впевненості в собі, креативності, розкриття творчого потенціалу, позитивного емоційного настрою. Майстер-клас (для дорослих) «Колаж тематичний» - активізує особистісний ресурс, навчить структурувати простір відповідно до своїх цілей, планувати майбутнє і бачити свої перспективи. Шашлик (за додаткову плату). Вечеря. Дискотека.

30.04 Сніданок. Екскурсія на Скелі Довбуша в форматі інтерактивної гри «Орієнтуємося на місцевості». Подорож в село Бубнище, де на території природного парку розташований унікальний пам'ятник природи Скелі Довбуша. Парк названий на згадку про легендарного народного месника Олексу Довбуша, який діяв тут в 18-му столітті. Нагромадження кам'яних брил пісковику утворюють химерні форми з терасами і печерами. За легендою тут заховані скарби Довбуша. Екскурсі я в Гошівський монастир 17 століття, знаменитий своєю чудотворною іконою Божої матері. Обід в готелі. Вільний час. Після обіду запрошуємо Вас на заняття з особистісного розвитку: Майстер-клас (для дітей) «Карта моїх бажань» навчить дітей замислюватися про свої бажання, формулювати їх і використовувати творчий потенціал в плануванні образу влаcного майбутнього. Майстер-клас (для дорослих) «Генератор потенціалу» допоможе в усвідомленні і застосуванні в житті своїх особистісних ресурсів. Вечеря. Дискотека.

01.05 Сніданок. Виїзд з готелю. Екскурсія у Львів. Ви побачите греко-католицький собор Святого Юра, прогуляєтеся по Проспекту Свободи, відвідайте Латинська катедра, площа Ринок, Вірменський собор, Домініканський собор, ринок сувенірів «Вернісаж». Виїзд до Києва.

02.05 Приїзд до Києва.


Вартість туру: 3550 грн. для дорослого, 3250 грн. для дитини до 17 років

В вартість туру входить: - проїзд автобусом Київ - Долина - Київ; - проживання у 2-х, 3-х, 4-х місних номерах зі зручностями; - сніданок, обід, вечеря за програмою; - майстер-класи для дорослих та дітей; - екскурсійна та розважальна програма без вхідних квитків: Івано-Франківськ, Львів, Вишковський перевал, Скелі Довбуша, еко-музей «Спадщина»; - медична страхівка.