Інформація
Пошук

КАНЦТОВАРИ

Виберіть підкатегорію
КАНЦТОВАРИ

Канцтовари в Києві

Категорія Канцтовари - це одна з основних категорій нашого сайту. Ми розділили її на кілька складових підкатегорій.

Підкатегорія Калькулятори містить товари, які вперто не йдуть з робочого столу сучасного офісного працівника. Багато менеджерів, бухгалтерів, секретарів, керівників підприємств тримають під рукою зручний і надійний калькулятор. На нашому сайті представлені калькулятори торгових марок Citizen і Brilliant.

Підкатегорія Настільне приладдя містить бокси для паперу, інформаційні таблички, лотки для паперу, настільні набори з дерева і каміння, настільні підложки, настільні підставки без наповнення, настільні підставки з наповненням, зволожувачі для пальців.

Підкатегорія Офісне приладдя розділена нами на такі групи товарів: антистеплери, бейджі, діркопробивачі, зажими для паперу, клей, кнопки, булавки, прапорці, леза для ножів, ножі канцелярські, ножиці, гумки для грошей, скоби для степлерів, скотч канцелярський, скріпки і диспенсери, степлери, збільшувальне скло.

Підкатегорія Папки, системи архівації документів містить аксесуари для архівації документів, бокси і короби архивні, візитниці, кліпборди, обкладинки для документів, папки з затискачем, папки картонні архівні, папки на кільцях, папки на блискавці і липучках, папки на гумках, папки вітальні, до підпису, папки з файлами, папки-конверти на кнопці, папки-портфелі, папки-куточки, роздільники, реєстратори, швидкозшивачі, файли для документів, файли підвісні, шпагат і нитки прошивні.

Підкатегорія Письмове і креслярське приладдя містить олівці, корегуючі засоби, ластики, лінійки, маркери, ручки, стрижні, чорнило, туш, чинки.

В підкатегорію Рекламно-сувенірна продукція і подарунки входять рекламно-сувенірні брелоки, пляшки, парасольки, сувенірні олівці, сувенірні ручки, фляги і чашки.

В підкатегорії Штемпельна продукція Ви знайдете датери, каси літер, кліше для печаток і штампів, номератори, оснащення для печаток і штампів, змінні подушки, футляри для ключів, футляри для печаток, штампи для приховування особистих даних, штампи самонабірні, штемпельна фарба, штемпельні подушки.

Комплексне обслуговування офісів в Києві

Комплексне обслуговування офісів означає, що Ви можете купити у нас не лише канцтовари торгових марок Buromax, Donau, Zibi, Axent, Delta by Axent, Brunnen, Kite, Unimax, Koh-I-Noor, Edding. Ми безкоштовно доставляємо також офісний папір, різноманітні вироби з паперу, господарчі товари, комп`ютерну техніку, корпусні меблі, стільці, крісла, побутову техніку. У нас можна замовити й товари, які зараз не представлені на нашому сайті - просто опишіть в довільній формі такі товари в коментарі до замовлення і ми їх безкоштовно доставимо Вам разом з основним замовленням. Чекаємо на Ваші дзвінки:

☎️ 044-383-07-95, 044-332-98-71, 044-332-98-72, 068-968-36-01 (Telegram), 097-145-49-28 (Viber).

Рекомендовані