Інформація
Пошук

ГОСПОДАРЧІ ТОВАРИ

Виберіть підкатегорію
ГОСПОДАРЧІ ТОВАРИ

Господарчі товари - цінні дрібнички в офісі і домі

Господарчі товари - це ті речі, без яких неможливі чистота, комфорт і затишок у Вашому домі чи офісі. Госптовари - це ті дрібнички, які суттєво полегшують прибирання. Більше того, з багатьма господарчими товарами цей процес стає навіть приємним заняттям. Сучасні госптовари мають привабливий дизайн, вони приємні на дотик, ергономічні, вони мають привабливі кольори і виготовлені з якісних матеріалів, що дозволяє їм служити досить довго. Давайте проведемо експеримент. Прочитайте наступний перелік груп госптоварів: губки кухонні і шкребки, мішки для сміття, накладки на унітаз, одноразовий посуд, пакети (ПЕТ і паперові), пакувальні матеріали, паперові рушники, рукавички господарські, серветки і ганчірки для прибирання, серветки паперові, туалетний папір, харчова упаковка. А тепер дайте самі собі відповідь на питання: скільки разів, проглядаючи цей список, Ви подумки говорили "Ось це треба обов`язково завтра купити", "А ось це у нас уже закінчується", "Чорт забирай! Я ж зовсім забула (забув) про туалетний папір!"? Так. Госптовари це дрібнички. Але сьогодні вони стали такими ж важливими дрібничками в офісі чи в домі, як запальничка, авторучка, аркуш офісного паперу, скоби для степлера чи флешка. Купити госптовари - це не така вже й проста задача. Справа в тому, що госптоварів дуже багато - вибір величезний, а тому покупцю дуже важко зорієнтуватися в асортименті госптоварів і вибрати саме ту річ, яка найкраще підійде для його потреб. А якщо крім госптоварів треба купити ще купу канцтоварів, побутової хімії, господарський інвентар, тоді завдання стає ще складнішим.

Що таке комплексне обслуговування офісів?

Один з варіантів вирішення проблеми - звернутися в компанію Долина Мрій, яка спеціалізується на комплексному обслуговування офісів. Наші менеджери допоможуть Вам підібрати і відшукати всі товари зі списку, в складанні якого брали участь усі відділи і підрозділи Вашої компанії чи організації і який може налічувати кілька сотень товарних позицій. Наш працівник узгодить з Вами кожну товарну позицію зі списку, уточнить назви і характеристики всіх товарів і виставить Вам один рахунок для оплати. Таким чином, Вам не треба буде мати справу з десятками постачальників, щоб закупити товари з цього величезного списку. Купити госптовари та інші товари для офісу можна у одного постачальника і цей постачальник - Долина Мрій. Погодьтеся - це дуже зручно.

Безкоштовна доставка госптоварів в Києві

У нас діє безкоштовна доставка госптоварів. Наша служба доставки оперативно і без додаткової плати привезе Вам Ваше замовлення у зручний для Вас день і час, занесе всі коробки і ящики на поверх безпосередньо у Ваш офіс. Представник нашої компанії допоможе Вам розібрати замовлення, щоб Ви могли швидко перевірити, чи всі товари Вам привезли і чи всі ці товари належної якості.

Будемо раді співпрацювати з Вами:

☎️ 044-383-07-95, 044-332-98-71, 044-332-98-72, 068-968-36-01 (Telegram), 097-145-49-28 (Viber).

Рекомендовані