Інформація
Пошук

ПАПІР І ПАПЕРОВІ ВИРОБИ

Виберіть підкатегорію
ПАПІР І ПАПЕРОВІ ВИРОБИ

Категорія Папір і паперові вироби містить значну кількість підкатегорій:

1. Підкатегорія Блоки паперу для нотаток містить різноманітні товари з паперу для нотаток, записів і приміток (паперові куби або паперові блоки з білого і кольорового паперу для нотаток).

2. Підкатегорія Блокноти і зошити містить неймовірно велику кількість офісних, ділових і шкільних блокнотів, зошитів і коледж-блоків різноманітних розмірів та форматів.

3. Підкатегорія Папір газетний містить товари, попит на які сьогодні суттєва впав, але він ще не дорівнює нулю.

4. Підкатегорія Папір для факсу і касових апаратів також містить товари, які знаходяться на "межі вимирання" через цифровізацію багатьох бізнес- і адміністративних процесів і переведення їх на безпаперові технології. При цьому, якщо факс-папір користується сьогодні мізерним попитом, то касова стрічка все ще активно купується.

5. Підкатегорія Папір для кольорового лазерного друку містить різноманітні торгові марки спеціального паперу, призначеного для кольорового лазерного друку.

6. Підкатегорія Папір перфорований - це різноманітні види спеціального паперу з перфорацією по краям, призначеного для друку на матричних принтерах. Папір перфорований активно використовується у банках, оскільки там треба роздруковувати дуже багато паперових документів, а друк на матричних принтерах є найдешевшим.

7. Підкатегорія Папір рулонний містить різноманітні види паперу, намотаного в рулони. Папір рулонний широко використовується, наприклад, для друку на плоттерах, застосовується в роботі конструкторських та інженерних компаній.

8. Підкатегорія Папір самоклейкий містить широкий спектр спеціального клейкого паперу, який застосовується в поліграфії, рекламній справі, торгівлі, в підготовці дидактичних матеріалів, в прикладній творчості і т. д. На сайті Долина Мрій представлені два види такого паперу: самоклейкі етикетки, а також цінники, термоэтикетки.

9. В підкатегорію Папір спеціальний включені папір копіювальний, папір міліметровий, ватман і калька.

10. Підкатегорія Бухгалтерська і облікова документація містить такі групи товарів, як бланки, бланки суворої звітності, бухгалтерські книги, книги обліку и медичні бланки і журнали. Попит на багато товарів з цієї підкатегорії також суттєво зменшився через комп'ютеризацію і цифровізацію багатьох ділових і управлінських процесів.

11. Товари підкатегорії Грамоти і дипломи користуються попитом в різноманітних навчальних закладах, державних і комунальних організаціях та підприємствах.

12. Підкатегорія Щоденники, планінги, календарі є однією з базових для категорії Папір і паперові вироби. В неї входять датовані і недатовані щоденники, щотижневики, записні книги, планінги, настінні та настільні календарі. Для цих товарів характерна яскраво виражена сезонність попиту: пік продажів припадає на жовтень, листопад, грудень кожного року.

13. В підкатегорію Канцелярські книги входять книги і журнали різноманітних розмірів і форматів; внутрішні блоки цих книг та журналів можуть бути чистими, в клітинку або в лінію.

14. Підкатегорія Клейкі закладки, стікери містить велику кількість товарів, призначених для фіксації стислих повідомлень, нотаток і нагадувань. Сьогодні це все ще незамінний елемент робочого місця.

15. Підкатегорія Книжкова продукція буде цікава всім читаючим відвідувачам нашого сайту. В ній ми плануємо розміщувати цікаві книги, книжкові новинки різноманітних жанрів та напрямків.

16. Підкатегорія Конверти містить різноманітні поштові конверти, які все ще користуються активним попитом на ринку і застосовуються, в переважній більшості випадків, в діловому листуванні, коли треба надіслати той чи інший паперовий документ.

17. Підкатегорія Офісний папір не найнасиченіша з точки зору асортименту товарів, але, мабуть, найголовніша в категорії Папір і паперові вироби. У нас на сайті представлені найпопулярніші торгові марки офісного паперу: Maestro, Zoom, Xerox, Multi Copy, Double A та інші.

18. Підкатегорія Фотопапір містить широкий асортимент глянцевого і матового фотопаперу, який застосовується для друку на струменевих принтерах.

19. В підкатегорію Кольоровий папір входить кілька торгових марок кольорового паперу, який активно використовується в рекламі, маркетингу й дизайні.

 

На жаль, більшість товарів, що належать до категорії "Папір і паперові вироби", дуже чутливі до зміни курсу гривні відносно долара США чи євро. У зв'язку з цим, радимо купувати товари цієї категорії з певним запасом, щоб коливання курсу не були для Вас неприємною несподіванкою під час чергової покупки. Особливо це актуально для офісного паперу, який завжди потрібен в офісі.

Рекомендовані